Stado Złej Ziemi - Król Lew

Przyłącz się do Skazy i wyrusz na przygodę!

Ogłoszenie

FORUM ODNOWIONE - 2014! ZAPRASZAM NOWYCH ~ Skaza



Zmiany
Na forum wprowadzamy coraz więcej zmian. Zapraszamy do rejestracji, gdyż potrzebujemy użytkowników! ~ Hope.
Ostatnie zmiany
~ Chowane spoilery (z pomocą Swahę).
~ Awatary Specjalne na ChatBox'ie.

#1 2013-06-06 20:09:33

Kociusiek

Członek stada

Zarejestrowany: 2013-06-06
Posty: 5
Punktów :   

Kociak

Imię: Kociak
Wiek: 28 miesięcy ;p (czyli nastolatek w przeliczeniu na człowiecze)
Płeć: No chyba nie samiec (-.-)<
Charakter: Zarozumiały, nikogo się nie słucha, chociaż bywają wyjątki, charakter typowy do niegrzecznego młodzieńca ;3. Nie idzie w stronę kłótni. Potrafi się wk****ić
Historia: Dłuuugaaa! Ehh... Nie lubi o sobie opowiadać. Ekhm... No więc. <Zaczyna opowiadać> Było zimno i, nie pamiętam... Byłem mały... Przygarnął mnie samiec Alpha z pobliskiego stada. Byłem księciem... Dopóki nie urodził się ten wypłosz! Grr! Potem znalazłem się tutaj... Skoro ma być 5 zdań: 'IDŁEM, IDŁEM I NIE DOIDŁEM.' Padałec w dołek i niewyidłem z niego..." Dobra, pomińcie to ;-;
Krewni: Brak.
Ranga: Liczę na jak najwyższą, jak prawie każdy lew, który chce daleko zajść.
Ozdoby i ich pochodzenie: Moją ozdobą są moje niebieskie oczy. :3

Regulamin przeczytany?: Tak ^^


Niech będzie  akcept. ~Skaza
Nie. A ja się nie zgadzam na akcept.
1,5 latek, czyli rok i sześć miesięcy, tak? Piszże normalniej. W krewnych powinno być "brak", a w historii nie ma pięciu zdań złożonych, jak się prosi. Jak nie masz weny to na twoim miejscu pisałabym byle co. A z ozdobami to chodzi i łańcuszki, kolczyki itp. Zmień trochę historię i wypełnij pole "Autor Avatara". Coś ten twój widaje mi się... Podejrzany!~Mheetu.

Ozdób nie mam i to jest sarkazm, rozumiesz?
Ok, już usunięty avatar i nie muszę go mieć -.-
Teraz pasi? ;-;

Ostatnio edytowany przez Kociusiek (2013-06-10 12:32:05)


Goście Mów mi Salakaval.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.twilightever.pun.pl www.avril.pun.pl www.gra-bakugan.pun.pl www.bytowskaskillownia.pun.pl www.rewalidacja.pun.pl