Stado Złej Ziemi - Król Lew

Przyłącz się do Skazy i wyrusz na przygodę!

Ogłoszenie

FORUM ODNOWIONE - 2014! ZAPRASZAM NOWYCH ~ Skaza



Zmiany
Na forum wprowadzamy coraz więcej zmian. Zapraszamy do rejestracji, gdyż potrzebujemy użytkowników! ~ Hope.
Ostatnie zmiany
~ Chowane spoilery (z pomocą Swahę).
~ Awatary Specjalne na ChatBox'ie.

#1 2014-03-08 19:06:13

Tabinu

Członek stada

Skąd: Dolina Shanshi
Zarejestrowany: 2014-03-08
Posty: 51
Punktów :   
Autor Avatara: DzikiStefan
Wiek Postaci: Młody
Partner/ka: brak
Rodzina Postaci: Rodzina nie żyje
Stado: Samotnik
WWW

Tabinu

Imię: Tabinu
Wiek:16 lat ( obliczając na ludzkie )
Płeć: Samiec
Charakter: Jest miły, odważny, ale z umiarem, lubi zawierać nowe znajomości.
Historia: Tabinu swojej historii nie pamięta, nie pamięta swojego dzieciństwa też. Ale pamięta tylko tyle, że został przygarnięty do jakiegoś stada, w którym został wychowywany na łowcę, ale Kiedy miał 14 lat postanowił pożegnać się z swoimi rodzicami zastępczymi, ale traktował ich jak własnych, i zaczął samotną wędrówkę.
Krewni: brak
Ranga: Samotnik
Ozdoby i ich pochodzenie: Tabinu dostał od swojego adoptowanego ojca, złoty naszyjnik, który ma mu przypominać o jego rodzinie, która go wychowywała. Ojciec Tabinu ma ten złoty naszyjnik od swojego ojca i tak ten złoty naszyjnik zostaje wręczony z pokolenia na pokolenie. To jest rodzinna tradycja.Ten złoty naszyjnik został  zdobyty przez ojca Tabinu w korze drzewa w puszczy. Kiedy szukał odpowiedniego terytorium, do założenia własnego stada.

Regulamin przeczytany?: Tak.

//Poprawiłam sens zdań, a poza tym brat musi MIEĆ KONTO NA FORUM. ~ Hope.//

Ok. Jeśli o mnie chodzi może być (z poprawieniem oczywiście) nadal jednak wydaję mi się niepełne, i w dodatku czuję że ktoś tu usuwa moje komentarze... Poza tym brat nie musi mieć konta na forum jeżeli oczywiście mieszka gdzie indziej i nie będzie brał bezpośredniego udziału w RP. Tyle. I podkreślam że ta osoba która usuwa moje zdanie ma już drugie ostrzeżenie! ~ Skaza

Ostatnio edytowany przez Tabinu (2014-03-08 19:53:37)


Dark is everywhere...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ekonomia2010.pun.pl www.niebianscypogromcy.pun.pl www.factornine.pun.pl www.wymiar-bakugan.pun.pl www.wrestlehazard.pun.pl