Stado Złej Ziemi - Król Lew

Przyłącz się do Skazy i wyrusz na przygodę!

Ogłoszenie

FORUM ODNOWIONE - 2014! ZAPRASZAM NOWYCH ~ Skaza



Zmiany
Na forum wprowadzamy coraz więcej zmian. Zapraszamy do rejestracji, gdyż potrzebujemy użytkowników! ~ Hope.
Ostatnie zmiany
~ Chowane spoilery (z pomocą Swahę).
~ Awatary Specjalne na ChatBox'ie.

#1 2014-03-09 09:57:13

 Orion

Król

Zarejestrowany: 2014-03-09
Posty: 45
Punktów :   
Autor Avatara: Ja.
Wiek Postaci: Nastolatek.
Rodzina Postaci: Siostra Cherry

Shetany

Imię: Shetany (czyt. Sziatani).
Wiek: Straciła rachubę, młody dorosły.
Płeć: Samica.
Charakter: Tajemnicza, o "spokojnym" zachowaniu lecz niebezpiecznemu w czasie gdy nic ją nie irytuje, lubiąca walczyć, potrafi być bardzo agresywna, lecz rozsądna kiedy trzeba, bardzo sprytna i podstepna a także wierna królowi.
Historia: Urodziła się jeszcze w czasie życia Ziry i wychowywała na złej ziemi. Rodzice, szczególnie ojciec uczyli ją walki i agresywności od małej. Nie brała udziału w walce, w której zginęła Zira. Jej ojciec był samotnym lwem, tylko zabierał ją czasem gdzieś ze sobą. Często atakował ją aby wzbudzić w niej zło. Matce się to nie podobało, więc zabiła go, lecz na oczach Shetany. Widziała wiele krwi, leżącego ojca i matkę, padającą na ziemię bo została przez niego silnie uderzona w głowę. Zmarła razem z nim. Lwiczka nie pogodziła się z tym. Zaczęła nabierać coraz większą pewność siebie, walczyć z innymi lwami po to, aby pokazywać swą determinację. Do dziś gdy się wkurzy, jej gniew jest tak silny że czasem się nie kontroluje.
Krewni: Zmarli rodzice i najprawdopodobniej po urodzeniu skradziona siostra.
Ranga: Beta/wojownik.
Ozdoby i ich pochodzenie: Brak, ale ma dosyć długą grzywkę.
Inne: Mimo swego charakteru, bardzo lubi nocą patrzeć w gwiazdy i piękny księżyc. Tylko wtedy czasami ma lekki pod uśmiech. Zazwyczaj ma aroganckie miny.


Regulamin przeczytany?:Tak.

//Podaj jeszcze autora awatara i będzie akcept ~ Hope//

Nie, tutaj zdecydowanie nie może być akcept, ponieważ wykorzystałaś pracę kogoś, kto nie zezwala na używanie swoich prac. To się nazywa naruszenie praw autorskich, ponieważ jest to oryginalny OC, więc nie można sobie takich kopiować. Znajdź inny avatar, możesz zamówić w avatarni u mnie coś do pokolorowania. Napewno nie powinno być tu akcept. ~Mheetu.

Mheetu ma rację. Aha i Hope nie możesz dawać akcept bez konsultowania się z abminami (jesteś technikiem do spraw wyglądu i ustawień więc nie zezwalam. Tak samo jak nie możesz kasować moich akceptów i wstawiać swoich. ~ Skaza

Ja zawsze mam rację. Nie zwracaj uwagi Hope, bo jak ona to pisała, to miała prawo o tym nie wiedzieć.
Ale dajmy już jej ten akcept, zmieniła nieco wygląd postaci. Akcept! ~Mheetu.

Ostatnio edytowany przez Hope (2014-03-09 12:33:51)


Tylko głupcy próbują uśmiechać się do diabła

http://www.golden-hearts.pun.pl/_fora/golden-hearts/gallery/10_1392473450.png

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bytowskaskillownia.pun.pl www.magiczna-arena.pun.pl www.gra-bakugan.pun.pl www.rewalidacja.pun.pl www.avril.pun.pl