Stado Złej Ziemi - Król Lew

Przyłącz się do Skazy i wyrusz na przygodę!

Ogłoszenie

FORUM ODNOWIONE - 2014! ZAPRASZAM NOWYCH ~ SkazaZmiany
Na forum wprowadzamy coraz więcej zmian. Zapraszamy do rejestracji, gdyż potrzebujemy użytkowników! ~ Hope.
Ostatnie zmiany
~ Chowane spoilery (z pomocą Swahę).
~ Awatary Specjalne na ChatBox'ie.

#1 2014-03-09 17:19:19

 Gungnir

Członek stada

6897755
Skąd: Miasto Spotkań
Zarejestrowany: 2013-05-25
Posty: 18
Punktów :   
Autor Avatara: ja, MadKakerlaken
Wiek Postaci: 4,5 roku
Stado: Złej Ziemi
WWW

Gungnir

Imię: Gungnir (bardzo proszę o zmianę!)
Wiek: 2,5 roku
Płeć: samiec
Charakter: Gungnir na pewno nie należy do uroczych stworzeń. Ten zaopatrzony w ostre pazury, zabójcze kły i niewyparzony jęzor wojownik uwielbia siać postrach wśród słabszych od siebie istot, których bólem i cierpieniem często się zabawia. W życiu kieruje się swoim dobrem - dopiero po nim stawia życie swojego stada. Muszę też niestety przyznać, że moja postać nie grzeszy rozumem - dlatego też łatwo jest nim rządzić. Jest raczej typem "podążającego" niż "przewodnika".
Historia: Przyszedł na świat jako syn jednej z lwic ze stada Skazy. Kto jest jego ojcem i co się z nim stało? Nie wiadomo. Samce mają to do siebie, że nie lubią obcych na swym terenie, więc nie byłoby to dziwne, gdyby hieny będące pod rozkazem tyranicznego władcy miały na swych łapach krew ojca Gungnira.
Pod pieczą matki, Gungnir rósł na silnego, bezczelnego lwa, którym pozostał do dziś. Wygnanie z Lwiej Ziemi sprawiło, że szaleństwo kiełkujące w jego głowie od młodości rozwinęło się całkowicie i wyplewiło z jego serca ziarna dobroci. Ktokolwiek będzie po przeciwnej stronie barykady, będzie musiał liczyć się ze śmiercią z jego łap.
Krewni: brak.
Ranga: Wygląda na to, że jedyną opcją dla lwa spoza królewskiej rodziny jest bycie zwykłym członkiem stada. Niech więc tak będzie.
Ozdoby i ich pochodzenie: brak

Regulamin przeczytany?: Owszem, jeszcze jako Judas.

Zgoda, ale czy Judas jeszcze jest? Jak nie to albo go uśmierć albo po prostu niech zginie bez śladu itd. Zniszczyło by to troszkę RPG. Tak czy siak Akcept ~ Skaza

EDIT: Jeśli chodzi o mnie, to postać Judasa może być przejęta i prowadzona przez kogoś innego. Pozostawiam jego los w Twoich rękach, Skazo.

Ostatnio edytowany przez Gungnir (2014-04-12 21:57:13)


NIEOBECNA DO ODWOŁANIA!
Wybaczcie, kochani, sesja się zbliża, po parę kolokwiów w tygodniu, więc czasu brak ;___;

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.rasengannaruto.pun.pl www.hellriders.pun.pl www.abramakabra.pun.pl www.zmienmyswiat.pun.pl www.aplikacjakielce.pun.pl